niedziela, 22 lutego 2015

Trzecie urodziny

Mamy już trzy lata, czyli powoli stajemy się 'przedszkolakami' :)

Pora najwyższa na małe podsumowanie. Bardzo się cieszę, że wyzwanie wciąż jest 'żywe', że od czasu do czasu pojawiają się nowe wpisy. Jeżeli ktoś miałby ochotę, to można nas również od niedawna śledzić na FB - pod tym linkiem.

W wyzwaniu udział bierze 16 uczestniczek, aktywnie w podsumowywanym czasie - 6.

Jeśli chodzi o same recenzje - napisałyśmy ich o jedną więcej niż poprzednio - 20. Najwięcej recenzji (6) ponownie napisała Negresca (w sumie 18), na drugim miejscu z 4 recenzjami dwie osoby - Aine (6) i ja (18). Ostatnie miejsce na podium należy do Magdalenardo - 3 recenzje (5).  Miejsce czwarte z 2 recenzjami należy do Zemfiroczki (6), a piąte do Kot czyta (1).  Kolejny raz bardzo Wam wszystkim dziękuję i proszę o więcej!

Jeśli chodzi o statystyki, to całego bloga wyświetlono ponad 30 tys. razy, co jest podwojeniem wyniku z poprzedniego podsumowania :) Trzy strony, z których mamy najwięcej wejść to blog mój (ok. 300 wejść), blog Zemfiroczki (260 wejść) i forum gazety.pl (ok. 100 wejść).

 Pięć najpopularniejszych recenzji to:
1. Przepisy Tatiany Paullina Simons- autor Maniaczytania - 1699 wyświetleń (bez zmian)
2. Stuletnia gospoda Katarzyna Majgier - autor Negresca - 1574 wyświetlenia (pierwszy raz w zestawieniu!)
3. Przepiórki w płatkach róży Laura Esquivel - autor Maniaczytania - 705 wyświetleń (spadek z 2)
4. Abel i Kain Katarzyna Kwiatkowska - autor Aine - 625 wyświetleń (pierwszy raz w zestawieniu)
5. Wiśniowy Klub Książki Ashton Lee - autor Maniaczytania - 615 wyświetleń (pierwszy raz w zestawieniu)

Bardzo dziękuję Wam za kolejny rok, za to, że jesteście, że piszecie, komentujecie, że zaglądacie! Mam nadzieję i apetyt na więcej! :)


PS - Negresco - trochę uwzględniłam Twoje ubiegłoroczne prośby - uczestnicy wyświetlają się alfabettycznie, lista lektur (strona u góry) też jest alfabetycznie autorami ustawiona - mam nadzieję, że to Cię trochę chociaż zadowala :))) Gdyby coś jeszcze trzeba poprawić - piszcie! Jestem otwarta na sugestie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz